Foto familjare e Barack Obamës, të gjithë sytë tek vajza Sasha

11:06 | 5 Dhjetor 2019

Familja e presidentit të 44 të SHBA-së kanë marrë shumë vëmendje në rrjetet sociale me fotografinë më të fundit që kanë postuar.

Ish-Presidenti amerikan Barack Obama, pozon bashkë me famijen me rastin e ditës së Falenderimeve e cila u festua në fund të nëntorit, por është vajza e familjes ajo që vjedh skenën.

Fotografia u publikua nga e shoqja Michelle, e cila uroi të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale.

Në fotografi shihet Barack dhe Michelle Obama, bashkë me dy vajzat, Malia dhe Sasha, ku shihen të buzëqeshur.

Brenda një kohe të shkurtër, fotografia arriti mbi 6 milionë pëlqime, ndonëse fotografia është shkrepur në muajin maj, me rastin e diplomimit të Sasha Obama.

Vëmendjen e mori Sasha për shkak të pamjes së saj, duke u cilësuar si një femër tejet e hijshme dhe me një fustan elegant me një të çarë të madhe.

Sasha e cila tashmë është 18 vjeçe, sapo ka nisur studimet në Universitetin e Michgan, duket një femër tërheqëse.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara