Google ADS

Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno lansojnë projektin e ri “Nina”

21:22 | 19 Qershor 2021
A. B.

Artistët e njohur shqiptar, Flori Mumajesi, Klajdi Haruni dhe Bruno kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re “Nina” u publikuar pak minuta më parë në kanalin Youtube me videoklip, ku shihen treshja të rrethuar nga femra të ndryshme, shkruan portali arbresh.info

Muzika nga Flori Mumajesi ndërsa edhe teksti erdhi nga Flori Mumajesi, kënga u punua nga Threedots Production.


Ky projekt pritet të pëlqehet nga publiku i gjerë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale