Google ADS

Flakë fare, Dafina Zeqiri publikon foto nga dueti i ri

17:29 | 10 Maj 2023
K B

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri do të sjell shumë shpejt duetin e saj më të ri.

Kësaj here Dafina ka bashkuar forcat me këngëtaren, YaNina.

Artistja e shumë hiteve ka ndarë fotografi nga xhirimi i videoklipit, dhe të dyja vajzat duken shumë “hot”.

“Duke u ngarkuar”, shkroi Dafina krahas imazhit./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale