Flaka Krelani tregon arsyen pse në klip mori defa dhe dhi

14:16 | 17 Nëntor 2017

Flaka Krelani publikoi pak ditë më parë këngën ‘DEF Star’.

Ky projekt muzikor është në bashkëpunim me Pancho City, përcjell arbresh.info.

E ftuar në emisionin n’ZOOM Flaka tregoi pse videoklipin e solli me gjëra tradicionale.

Në videoklipin ‘DEF Star’ gjendet defi dhe dhija.

Detajet i sjell kronika e mëposhtme./arbresh.info/