Google ADS

Fillon të grimoset vajza e Kim Kardashian

16:45 | 7 Mars 2015

Kim Kardashian ka zbuluar se vajza e saj North West tashmë din si të grimoset.
Edhe pse North ende pa mbushur dy vjet, nëna saj deklaroi se vajza tashmë din si ti grimos mollëzat e faqeve të saj.”Sot, është hera e parë që ajo hapi buzëkuqin tim dhe ka vënë në buzët e saj “tregon Kim-i

 

Shpërndaje në rrjete sociale