Fifi zbulon pak nga kënga e re

23:04 | 19 Shtator 2021

Këngëtarja nga Ferizaj, Fifi, ka nisur punën për një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi të shpërndarë me fansat në llogarinë e saj personale, Instagram, ku publikoi një pjesë të këngës.

“Po vjen më shpejt se sa mendoni. Ma more”, ka shkruar ajo.

Fifi, emri i plotë I së cilës është Filloreta Raçi,po ashtu u ka bërë thirrje ndjekësve që t’i etiketojnë sa më shumë miqtë e tyre në mënyrë që ta nxisin për lansimin e këngës.

Ndërkaq, reagimet në komente kanë qenë të shumta e nga më të ndryshmet dhe fansat mezi po e presin këtë këngë./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara