Fifi: Jam e dashuruar në…

15:31 | 29 Prill 2021

Artistja e njohur shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, është tejet e dashur për audiencën e gjerë.

Aq më shumë kur në intervista dhe paraqitje të ndryshme, bukuroshja brune ndan informacione të shumta nga jeta e saj, shkruan portali arbresh.info

Kohëve të fundit është përfolur edhe për jetën private pasi pati një lidhje e cila nuk pati jetëgjatësi.

Por duket se dashurinë tani po e shpreh diku tjetër.

Duke publikuar disa story në Instagram ajo u shfaq e mbushur me dukat.

“Jom dashuru ndukat”, ka shkruar Fifi.

Ndryshe, “Du&Ich mbetet hiti saj i fundit, në bashkëpunim me DJ Gimi-O dhe Bardhin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale