Google ADS

Fifi feston ditëlindjen, Adisi: Ajri im është aroma jote

12:24 | 31 Mars 2023

Këngëtarja e njohur , Fifi sot feston ditëlindjen e 29-të.

Kjo ditë për të këtë herë është më speciale sepse ajo është në pritje të ëmbël, shkruan arbresh.info

“#1”.03.2023 po e pres ditëlindjen e 29 me pritjen më të ëmbël në botë”, ka shkruar Fifi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Nuk kishte si të mungonte as urimi nga partneri i saj, Adis Patushi, i cili në dedikimi romantik tha se është i bekuar dhe dhe me fat që e ka në krah.

Jam ma mirë me ty, kështu që rri me mua”. Gëzuar ditëlindjen dashni e imja! Jam i bekuar që m’ka ra me e krijuar dashnin më të madhe me ty! E jam me fat që të njoha ty më shumë se askush! Ma kënaq shpirtin që për asnjë ditë nuk u ndava prej erës tënde dhe ajri im është aroma jote! Të Dua, o mami i djalit tim! Gëzuar ditëlindjen mami Fifi. Me ty gjithë jetën”, ka shkruar Adisi. /Arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adis Patushi (@adispatushi)

Shpërndaje në rrjete sociale