Fejohet Skerdi, ky është propozimi i veçantë që ia bëri të dashurës

17:55 | 9 Janar 2019

Reperi nga Shqipëria, Skerdi i ka dhënë fund beqarisë.

Ai ka postuar një video në llogarinë e tij personale, Instagram i cili tregon se është fejuar me prezantuesen, Vesa Rama.

“Eshte e vetmja gje qe kurre nuk mbahet fshehur sepse eshte momenti me i bukur ne jete – Dashuria. Do te doja qe cdo njeri te ndihet i lumtur ashtu sic une tani…?❤️”, janë fjalët e tij.

Ndryshe, dyshja janë të lidhur që një kohë dhe tanimë kanë marrë një hap më të rëndësishëm në jetën e tyre.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara