Google ADS

Fejohet Lady Gaga

11:43 | 17 Shkurt 2015

Lady Gaga zyrtarisht është e fejuar. Ajo u fejua me Taylor Kinney, me të cilin ishte në lidhje dashurie që nga viti 2011.

Edhe pse çifti kishte disa zënka gjatë vitit 2012, që quan ata drejtë ndarjes për rreth një muaj, duket se tashmë kanë kaluar gjithçka.

Lady Gaga postoi një foto në rrjetin social Instagram në të cilën shihet unaza që ka pranuar nga i dashuri i saj, dhe ku shkruan se ai i dhuroi këtë unazë pikërisht në ditën e të dashuruarve.

Screenshot_3

Shpërndaje në rrjete sociale