Fejohet Anjeza Shahini

09:25 | 6 Mars 2015

Këngëtarja e njohur shqipëtare Anjeza Shahini në rrjetin social facebook,ka postuar disa foto ku tregon se është fejuar.Këngëtarja dhe i fejuari i saj kishin vendosur që të fejohen në qytetin e Venecias,ndërsa për detaje të tjera Anjeza nuk ka treguar.

Shpërndaje në rrjete sociale