Estrada kosovare frymëzohet nga stili i veshjes së Kim Kardashian

14:21 | 31 Gusht 2018

Me reshjet e shiut që pushtuan vendin nga veriu në jug, mund të themi se tashmë erdhi koha e vjeshtës dhe trendeve të reja.

Këtë vit, lëkura e gjarprit është printi më në trend që po fiton terren në botën e modës dhe përgatituni ta shihni kudo këtë sezon vjeshte.

Duke filluar nga rrobat e banjës që pamë në verë, çantat dhe deri të çizmet e vjeshtës, dizajni i lëkurës së gjarprit ka mjaft stil, nxit imagjinatën dhe padyshim duket si luksoz dhe i shtrenjtë.

Por nëse do vërtet të bësh ndryshim, atëherë ne ju sugjerojmë të visheni nga koka te këmbët me lëkurë gjarpri. Ky stil i guximshëm shmang shqetësimin që kemi për ta kombinuar një veshje apo aksesor me lëkurë gjarpri, me diçka tjetër.

Kim Kardashian dhe një numër i madh fashionista-sh shqiptare, si Lori Hoxha, Nora Istrefi etj, kanë filluar ta veshin trendin “monochrome”.

Nëse mendoni se ky stil është i tepërt për ju, hidhuni një sy kombinimeve të mëposhtme dhe do të na falënderoni:

Kim Kardashian

Lori Hoxha

Nora Istrefi

Kida

Leonora Jakupi

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara