Elvana Gjata sot feston ditëlindjen

10:07 | 3 Shkurt 2022

Dita e sotme është e veçantë në kalendarin e këngëtares së njohur shqiptare, Elvana Gjata.

Bukuroshja sot feston ditëlindjen dhe mbush 35 vite jetë, shkruan arbresh.info

Projekti i fundit “SKA” nga Elvana erdhi në duet me Mozzik, e cila theu rekorde të dëgjueshmërisë në ‘Youtube’. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale