Elvana Gjata pritet në takim nga presidentja Osmani

21:26 | 29 Qershor 2021

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Elvana Gjata është pritur në takim nga presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani.

Lajmin e ka bërë të ditur Gjata përmes një postimi në Facebook.

“Thank you for having me Presidente Vjosa Osmani 🤍

E lumtur për pritjen dhe bisedën e ëmbël për muzikën e artin, të ardhmen dhe shpresën për ditë më të bukura për të gjithë shqiptarët. #ëomenempoëerement #çelu”, ka shkruar ajo./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara