Elvana Gjata mori gjithë vëmendjen në sfilatën e Valdrin Sahitit

14:14 | 17 Maj 2022

Mbrëmë është zhvilluar pasarela e dizajnerit Valdrin Sahiti, ku ai prezantoi edhe koleksionin e tij më të ri.

Në mesin e shumë fytyrave publike në këtë event, ishte edhe këngëtarja Elvana Gjata.

Një fustan të zi dhe të mbuluar me gurë bënte qe këngëtarja të shfaqej mjaft elegante dhe tërheqëse.

Shpërndaje në rrjete sociale