Google ADS

Elhaida Dani në përfundim të këngës së re për Eurovison

09:47 | 5 Mars 2015

Kënga e titulluar “I m alive “të cilën Elhaida Dani do e këndoj në Eurovizion duket se është në përfundim e sipër.Këngëtarja mori pjesë në RTSH me një këngë tjetër por vendosi që ta ndryshoj atë,gjë për të cilën ngjalli edhe kritika të shumëta,mirëpo tani duket se gjithcka është gati,pasi që ajo vet në rrjetin e saj Facebook tregon se kënga është në përfundim,dhe se Shqipërinë do e përfaqesojë në natën e parë të gjysëmfinales së Eurovisionit i cili fillon në 19 maj.

Shpërndaje në rrjete sociale