E papritur: Andi i “Përputhen” refuzon të vazhdoj pjesmarrjen në program, ja çka thotë Tea

20:39 | 13 Janar 2021

Protagonisti i “Përputhen”, Andi ka befasuar me veprimin e tij.

Në emisionin e sotëm, moderatorja Bora Zemani zbuloi se ai nuk dëshiron të jetë më pjesë e programit, shkruan lajmi.net.

Sipas asaj se çka tregoi moderatorja, Andi ka marrë këtë vendim si pasojë e një hatër mbetjeje me produksionin.

Lidhur me këtë situatë, u pyet edhe Tea teksa tha se ka biseduar me Andin në Whatsupp dhe ka bërë të ditur se ai ka një hatër mbetje me produksionin, detajet tjera i zbulon ai vetë përfundoi Tea./Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara