Dua Lipa vjen me poza sensuale

20:22 | 22 Prill 2021

Ajo është ndër artistet shqiptare që pëlqehet tej mase në industrinë muzikore ndërkombëtare.

Fjala është për Dua Lipën, e cila përherë mban të informuar fansat në rrjete sociale, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi në Instagram ajo ka publikuar fotosesionin e ri artistik, që u prit mirë nga 64 milionë ndjekësit.

Dua së fundi është dukur e jashtëzakonshme në imazhet e reja, një stil që nuk jemi mësuar ta shohim.

Dua momentalisht po shijon një kohë të mirë në Londër me partnerin e saj, Anwar Hadid, i cili është rikthyer me projekt të ri muzikor pas dy vitesh dhe ka marrë një përkrahje të madhe nga fansat. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara