Dua Lipa publikon foto nga garderoba, kaq joshëse po duket

12:25 | 20 Nëntor 2020

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, deri më tani ka korrë suksese të mëdha në karrierë.

Ajo tashmë ka krijuar projekte të shumta dhe mjaft të suksesshme, ndërsa falë tyre ka arritur të grumbullojë një pasuri të madhe, shkruan portali arbresh.info

Dua ka publikuar një fotografi të realizuar para pasqyrës, ku dhe duket për bukuri. Një gjë dukshëm vërehet në këtë fotografi, se ajo ka rënë edhe më shumë në peshë, madje kjo u ka rënë në sy shumë fansave të saj.

Kujtojmë se mbrëmë, Miley Cyrus dhe Dua Lipa lansuan projektin e ri muzikor “Prisoner” . /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara