Diellza Kolgeci krah ambasadorit francez dhe Kryeministrit Kurti

12:35 | 24 Nëntor 2022

Ish-missi , Diellza Kolgeci, mbrëmë ka qenë pjesë e një eventi të rëndësishëm.

Përmes disa fotografi në rrjete sociale, Diellza njoftoii se ka marrë pjesë në ndejën e familjes e organizuar nga “Beaujolais Nouveau” dhe ambasadori francez në Kosovë, Olivier Guerot, shkruan arbresh.info

Kolegeci shihet edhe duke pozuar pranë kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.

“E nderuar të jem pjesë e traditës dhe familjes së ‘Beaujolais Nouveau’ organizuar nga ambasadori francez dhe Fidaim Rashiti”, ka shkruar Diellza Kolgeci në Facebook.

Përndryshe, Diellza ka ndarë me ndjekësit e saj fotografi të tjera, ku duket se ia ka kaluar mirë nën shoqërinë e kryeministrit dhe figurave të tjera pjesmarrëse në këtë event./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale