Google ADS

Dhurata Dora vjen me një bashkëpunim tjetër ndërkombëtar

15:40 | 5 Korrik 2019
A. B.

“Zemër” ishte kënga e fundit e saj në bashkëpunim me reperin algjerian, Soolking, projekti i të cilëve ka thyer rekord shikueshmërie në YouTube.

Dhurata Dora tani ka ardhur edhe me një bashkëpunim ndërkombëtarë me artistin gjerman, Moephoenix, shkruan portali arbresh.info

Kjo këngë mban titullin “Ex”, e cila është pjesë e albumit të reperit të lartpërmendur dhe tashmë mund ta gjeni vetëm në platformën muzikore Spotify.

https://www.instagram.com/p/BziOUT_FqvW/?utm_source=ig_embed

Kënga është publikuar vetëm në verisonin audio dhe është pjesë e albumit të artistit gjerman. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale