Demi Rose e bën atë që di më se miri, zhveshjen

20:44 | 12 Mars 2021

Demi Rose ka treguar edhe sot gjoksin e saj bombastik derisa ka bërë një fotosesion të nxehtë

Ajo nuk është e panjohur për asetet e saj të bukura dhe fotot seksi.

Demir Rose ka treguar se kur dëshiron tregon asetet e saj dhe këtë ajo e ka bërë në një fotosesion të ri për PrettyLittleThing.

Modelja (25) ka treguar gjoksin e saj në një korset derisa ka bërë poza seksi për fushatën e re të marketingut.

 

Shpërndaje në rrjete sociale