Demi Lovato e adhuron Jennifer Lopez-in

15:06 | 5 Mars 2015

Edhe pse thuhet se në mes të Jennifer Lopez dhe Demi Lovatos nuk ka miqesi,si duket kjo nuk qëndron,pasi këngëtarja 22 vjeçare Lovato ka thënë se ka një lidhje shumë të ngushte me 45 vjeçaren Lopez,ajo poashtu ka thënë se e admiron lidhjen që ato dyja kanë krijuar së bashku dhe se Jennifer është inspirim për të.Ish ylli i Disney,Demi Lovato me herët njejtë ishte shprehur edhe për Beyoncen,për të cilën pati deklaruar se e kishte inspirim.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale