Dashuria e pakusht për motrën, Miloti e përjetëson Edonën në trup

08:58 | 29 Shtator 2022

Edona dhe Milot Llalloshi, dy artistë të njohur dhe shumë të pëlqyer, që i kanë sjellë publikut hite tash e sa vite.

Miloti së fundi dëshmoi dashurinë e pakusht për motrën e tij duke e përjetësuar në trup, shkruan arbresh.info

Artisti në llogarinë e tij në ‘Instagram’ ka treguar se në trupin e tij ka realizuar një tatuazh fytyrën e motrës së tij.

“Kryevepër nga artisti më i mirë”, shkroi Miloti në mbishkrimin e imazhit duke e etiketuar Edonën.

E emocionuar nga ky veprim, ajo e ripostoi këtë imazh duke i thënë vëllait: Të dua.

Përndryshe, Miloti e Edona janë të angazhuar vazhdimisht në mbrëmje muzikore. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale