Dafina Zeqiri shkëlqen në setin e ri fotografik

13:41 | 28 Korrik 2021

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, është duke shijuar një verë plot me koncert dhe performanca në pishina apo vende bregdetare.

Dafina ndërkohë po vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, shkruan portali arbresh.info

Së fundi, Duffye ka publikuar një set të ri fotografik ku po duket tejet e bukur e veshur në të kaltërta.

Dafina përndryshe këtë verë ka sjell dy projekte muzikore shumë të suksesshme, “Jaba” dhe “Pa ty (remiks)” në bashkëpunim me Cricket dhe Endrit Mumajesin./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara