Google ADS

Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re

09:14 | 13 Shtator 2023
Diellza Gashi

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur, ajo paralajmëroi që do të publikojë edhe një këngë të re.

Këtë këngëtarja e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram, duke thënë se projekti i saj muzikor është në bashkëpunim me dy këngëtarët nga Shqipëria, Klajdi Haruni dhe Bruno.

Zeqiri ka theksuar se kënga quhet “Xhane xhane”./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale