Conchita heq mjekrën …

16:49 | 2 Mars 2015

Conchita Wurst  këngëtarja fituese e Eurosongut të kaluar ,transeksualja që u bë e njohur në tërë botën me pamjen e saj fizike,  në rrjetin e saj social Twitter ka postuar  fotografi ku shihet me mjekër të hequr dhe flokë të bardha.Këto fotografi këngëtarja i kishte bërë të shtunën e kaluar, nuk dihet nëse këto ndryshime Conchita i ka bërë të përhershme ,apo vetëm ka eksperimentuar me veten .

Shpërndaje në rrjete sociale