Çka po zihet në showbizin vendor? Mos e humbisni në n’ZOOM

19:34 | 31 Janar 2018

Emisioni n’ZOOM edhe këtë të premte sjell risi.

Çka po zihet në showbizin vendor e kuptoni në fundjavë, shkruan arbresh.info.

Mos i humbni faktet interesante të fytyrave publike.

Kush ka publikuar projekt të ri e kush do sjell këto ditë?

Detajet se çka sjell n’ZOOM këtë të premte e kuptoni në linkun e mëposhtëm.

Emisioni n’ZOOM është prodhim i portalit arbresh.info me autore dhe moderatore Albina Zeneli./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara