Google ADS

Ciara vjen në top formë me këngën e re

15:43 | 10 Mars 2015

Këngëtarja e famshme botërore Ciara, ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “I Bet “.

29 vjeçarja në klipin e kësaj kënge është shfaqur shumë provokative, dhe në top formë, kënga zgjatë 5 minuta dhe është frymëzim i jetës së këngëtares.

Këtë vit Ciara do ta publikuar po ashtu edhe albumin e saj të gjashtë me radhë të cilin do e titullojë “Jacke” njëjtë si e ëma e këngëtares.

ciara

 

Shpërndaje në rrjete sociale