Christina Aguilera lë veten pas dore, shëndoshet tej mase

11:10 | 11 Dhjetor 2017

Ajo është një divë e muzikës e cila ka dy fëmijë.

Por Christina Aguilera nuk po kujdeset aspak për format e saj trupore ndonëse është një prej këngëtareve më të famshme në botë, transmeton arbresh.info.

36 vjeçarja ka marrë dy fëmijët e saj, vajzën Summer 3 vjeçare dhe djalin Max nëntë vjeçar për ta takuar Babadimrin.

Bashkë me ta ishte edhe i fejuarit i saj, Matthew Rutler 32 vjeçar.

Christina ka lënë pas dore vetën duke u shëndoshur tej mase./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara