Google ADS

Chris Brown në gjyq !

11:29 | 9 Mars 2015
Arbresh.info

Chris Brown për të cilin ditë më parë u kuptua se është baba i një vajze 9 muajshe, thuhet se do të qojë në gjyq nënën e vajzës të tij,modelen Nia Gumez.

Thuhet se Chris është shumë i pakënaqur me nënën e tij dhe se po këmbëngul të paguaj për të bijen, ndërkaq nëna e saj nuk dëshiron asgjë nga ai.

Për këtë arsye dyshja duket se do të përballen në gjyq.

Shpërndaje në rrjete sociale