Google ADS

Chris Brown i gatshëm të bëhet baba

09:27 | 5 Mars 2015

Këngëtari i famshëm Chris Brown po planifikon se si do të kujdeset për vajzen e tij 9 muajshe,Chris ditë më parë mori vesh se ka një vajze me Nia Amey dhe duket se është i entuziazmuar për këtë gjë,ka bërë të ditur HollywoodLife.Sipas një burimi të afërt ata thonë se ai po planifikon të bëhet një baba i mirë i cili do e përkrahë dhe hap pas hapi do të kujedset për vajzen e tij.

 

Shpërndaje në rrjete sociale