Capital T me album te ri

12:10 | 3 Mars 2015

Reperi i njohur Capital T nëpërmjet rrjetit të tij social në Instagram ka bërë të ditur se albumi i tij i ri tashmë është në shitje dhe mund ta gjejnë atë në shumë pika. Ky album
përmban gjithsej 12 këngë ndër to edhe hitet e njohura si: “Një ëndërr(ft. Alban Skënderaj)”, “Hapat e Mi”, “Facedoën” etj.

 

Shpërndaje në rrjete sociale