Butrint Imeri, nesër do lansojë këngën e re

15:37 | 29 Gusht 2021

Këngëtari shqiptar, Butrin Imeri ka paralajmëruar këngën e tij më të ri.

Kënga titullohet ‘Kuku’, dhe pritet të lansohet nesër.

Ndryshe, këngëtari këtë verë solli hitin ‘dujem’, dhe ‘dale’ në bashkëpunim me Ledrin dhe Kidan. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale