Google ADS

Bleona ndër të parat në listën e artistëve që kanë kaluar gjysëm lakuriq mbi tepihun e kuq.

11:44 | 7 Mars 2015

Hiq më pak se e katërta,në listën e artistëve botërortë që kanë kaluar gjysëm lakuriq në tepihun e kuq është radhitur Bleona Qereti. Klasifikimi është bërë nga revista prestigjioze “Elle” e cila ka vendosur në vendin e parë Kim Kardashian duke u ndjekur nga Rita Ora, ndërsa e treta Irina Shayk. Por klasifikimi ka habitur të gjithë kur në vendin e katërt është renditur këngëtarja shqiptare Bleona Qereti. Vajza nga Elbasani, u shfaq me një fustan rrjetë vetëm me të brendshme mbi tapetin e American Music Awards 2014.Bleona ndiqet më pas Rihanna e pesta dhe Lady Gaga e gjashta, ndërsa e shtata klasifikohet Amber Rose. Lista mbyllet nga Miley Cyrus, Iggy Azalea dhe e fundit Melody Thorton.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme