Google ADS

Big Sean hyn në listën e këngëtarëve me albumin më të shitur në SHBA

10:22 | 5 Mars 2015

Reperi Big Sean ka siguruar për herë të parë pozitën e parë në listën e albumeve më të shitura në Shtetet e bashkuara të Amerikës.Sean për këtë pozitë e ka mundur Kid Rockun,albumi i Big Sean, “Dark Sky Paradise” ka shitur 139 mijë kopje dhe është transmetuar 17 milionë herë, sipas të dhënave të publikuara nga Nielsen SounScan.

 

Shpërndaje në rrjete sociale