Big Mama vjen me lule

15:10 | 10 Mars 2015

Këngë të veçanta, stil interesant e sidomos njihet si femër pa komplekse. Është kjo Besiana Kasami apo siç e njohim të gjithë Big Mama,e cila është në përfundim të xhirimeve të këngës së re,ajo në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi me lule në kokë dhe ka shkruar “Shumë e bukur jam bre”.

Shpërndaje në rrjete sociale