Google ADS

Beyonce i ndërron çdo javë adresat elektronike

09:11 | 4 Dhjetor 2017
Arbresh.info

Këngëtari i famshëm, Ed Sheeran ka treguar një detaj të pazbuluar deri më tani për Beyocen.

Ylli anglez ka bërë të ditur se është duke punuar me Beyoncen për këngën e tij të re “Perfekt” dhe se e kishte të vështirë komunikimin me të, transmeton arbresh.info.

Sipas, tij, diva e muzikës pop e RnB i ndërron çdo javë emailet dhe për këtë arsye e kishte ndërprerë komunikimin përmes internetit me të për t’ju kthyer komunikimit me telefon.

Arsyeja e ndërrimit të email adresave kaq shpesh është siguria e saj./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale