Bella Hadid dhe The Weeknd afër fejesës

20:51 | 21 Nëntor 2018

Bella Hadid dhe The Weekend janë parë shumë të lumtur me njëri-tjetrin muajve të fundit, gjersa po putheshin në një rrugë të Nju Jorkut.

E tani duket se modelja dhe muzikanti janë gati të shkojnë drejt altarit, transmeton portali arbresh.info.

Sipas UsWeekly, një propozim martese duket në horizontin e çiftit të ri.

“Ata janë të çmendur pas njëri-tjetrit”, tha një burim.

E tutje ky burim tha që këngëtari 28-vjeçar, emri i vërtetë i të cilit është Abel Makkonen Tesfaye do t’i propozojë modeles 22 vjeçare së shpejti.

Ata nisën lidhjen më 2015 vetëm për t’u ndarë një vit më vonë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara