Google ADS

Behxhet Pacolli shkon në Zuerich për ditëlindjen e vajzës së tij

11:04 | 9 Mars 2015

Ish-presidenti i Kosovës Behxhet Pacolli në rrjetin social facebook,ka postuar një fotografi ku tregon se gjendet në Zuerich.

Arsyeja pse ai gjendet atje është ditëlindja e vajzës së tij Selenës.Ai tregon se vajza e tij është shkolluar dhe tani punon atje.

11024619_10155258817000153_4059135034953449336_n

Shpërndaje në rrjete sociale