Bebe Rexha feston ditëlindjen

09:27 | 30 Gusht 2021

Këngëtarja me prejardhje shqiptare dhe me famë botërore, Bebe Rexha, sot feston ditëlindjen e saj.

Ajo sot, mbushë plotë 32 vite.

Sigurisht, që nuk kanë munguar as urimet nga miqtë dhe familjartë e saj, ndër ta edhe Rita Ora, e cila ka ndarë një instastory një foto me të ku kishte shkruar:
“Vajza e ditëlindjes,

Uroj ta kesh një ditë të mirë”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara