Google ADS

Bebe Rexa, lanson videoklipin më të ri, atë të këngës “I’m gonna show you crazy”

09:16 | 2 Mars 2015
Arbresh.info

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexa,  ka lansuar këngën e saj të dytë, “I’m gonna show you crazy”, së cilës i ka bashkëngjitur edhe një videoklip.

Në klip Bebe këndon dhe shfaq mënyrën se si një femër mund të tregohet “e çmendur”.  Kënga deri tani është dëgjuar më se 20 milionë herë në Spotify.

Rexa, vjen me këtë këngë, pas baladës “I can’t stop drinking about you”.

Shpërndaje në rrjete sociale