Arta Nitaj vjen me poza joshëse në jaht

08:21 | 25 Janar 2022

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku nuk mungojnë edhe pozat ngacmuese, shkruan arbresh.info

Arta nuk ka hezituar t’i tregojë linjat trupore fantastike që posedon teksa ka sjellë poza në jaht.

Arta përndryshe vazhdon të jetë një emër mjaft i komentuar rozë në lidhje me jetën e saj private dhe fotografitë që publikon në rrjetet sociale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara