Google ADS

Arbenita Ismajli ngrit temperaturat me fotot e fundit

09:56 | 16 Janar 2024
K.B

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, njihet për bukurinë e saj dhe praninë e fortë në mediet sociale.

Ajo sërish ka tërhequr vëmendjen e fansave me fotografi të reja nga pushimet e saj të fundit.

Bukuroshja ka ndarë disa fotografi për ndjekësit e saj në Instagram, ku vëmendjen e mori trupi i saj i përsosur, shkruan Arbresh.info

Ndryshe, eshë përgjatë vitit që lamë pas modelja ishte në qendër të vëmendjes për gjithë historinë e saj me ish reperin Fero.

Siç duket, Arbenita e ka mbyllur kapitullin me të, ndërsa për Feron thuhet se është martuar./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale