Google ADS

Arbana Osmani është bërë nënë

15:42 | 9 Mars 2015
Arbresh.info

Moderatorja e njohur shqipëtare Arbana Osmani sot është bërë nënë.

Ajo në orët e hershme të mëngjesit ka sjellë në jëtë një djalë,të cilin e ka emëruar me emrin Jon.

Ky është fëmiu i parë për Arbanën dhe bashkëshortin e saj Arditin.

Shpërndaje në rrjete sociale