Google ADS

Araba Osmani dhe Xhemi Shehu shijojnë pushimet së bashku, shfaqen në super formë

13:42 | 21 Maj 2024
K.B

Moderatoret e njohura, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, që njihen ndryshe si edhe dy prej mikeshave më të ngushta në estradën shqiptare, po shijojnë disa pushime së bashku.

Në mes shumë angazhimeve të shumta, bukuroshet kanë gjetur pak kohë për tu relaksuar.

Arbana, e cila njihet edhe për aktivitetin e saj në rrjetet sociale, ka ndarë një sërë storjesh bashkë me Xhemin.

Të dyja duken në super formë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale