Anxhela Peristeri dhe Sinan Hoxha sjellin “Puthje”

21:56 | 19 Korrik 2021

Sinani dhe Anxhela kanë lansuar këngën e re.

“Puthje” mban titullin kënga më e re e Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri e cila është e finalizuar edhe me videoklip.

Klipi i kësaj kënge është mjaft i veror i realizuar në një varkë mjaft luksoze ku shihen dyshja teksa ky klip i është përshtatur stinës që jemi aktualisht.

Producent është Sinan Hoxha, muzikën e krijoi Marsel Gunga & 2Step ndërsa tekstin e shkroi 2Step.

Shpërndaje në rrjete sociale