Google ADS

Antoneta lë shtëpinë e Big Brother

23:13 | 1 Prill 2023

Në një nominim me Keisin dhe Qetsorin, Antoneta ka qenë më pak e preferuara e publikut për të vazhduar këtë garë.

Ajo ka qenë e eliminuara e kësaj nate.

Përndryshe sonte edhe Olta Gixhari ka vendosur të largohet nga “Big Brother VIP Albania” dhe arsyeja është malli për djalin e saj. “Jam djegur nga malli për të dhe në këtë moment nuk ka finale në botë që të më bëjë të ndryshoj mendje”, tha Olta./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale