Angelina Jolie del natën për shopping

15:22 | 9 Mars 2015

Aktorja e njohur e Hollywood-it  Angelina Jolie,pa grim dhe shumë e thjeshtë ka dalë natën për shopping tek Saint Laurent në Beverly Hills.

39-vjeçarja u fotografua duke kërkuar disa veshje të zeza dhe disa bizhuteri, por ishte e tërhequr edhe nga xhaketat sportive të lëkurës dhe portofolat, më vonë ajo u fotografua me një gotë çaji në dorë duke kontrolluar për disa palë këpucë.

15

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale