Albatriti po bëhet baba për herë të dytë

15:25 | 9 Shtator 2018

Albatrit Muqiqi po shijon pushimet tani.

Ai dhe bashkëshortja e tij Egzona kanë gjetur kohë për njëri-tjetrin pas obligimeve të verës.

Madje as postimet në rrjetet sociale nuk po i lënë anash.

E, pikërisht nga fotot e publikuara shihet se Egzonës i është fryrë barku.

Portali arbresh.info mëson që Egzona është shtatzënë.

Për më tepër shikoni foton që ngjalli dyshime duke mbuluar barkun me qese./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

❤️ @albatritmuqiqi

A post shared by Albatrit❣Amelia?? (@egzona.muqiqi) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara